Pakendite tagastamine

Pakendite tagastamine

Meie südameasi on looduse ja keskkonna kaitsmine ning seepärast võtame endale kohustuse vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Oleme teadlikud oma mõjust ning püüame muuta kõik LaKreemi tooted võimalikult keskkonnasõbralikuks. Kõik meie tooted on pakendatud kvaliteetsesse klaaspakenditesse, mida ei soovitata lihtsalt ära visata. Selle asemel puhastame, desinfitseerime ja taaskasutame neid.

Sinu abi on meile hindamatu väärtusega selles püüdluses. Kui oled kasutanud meie tooteid ning need on nüüdseks tühjaks saanud, julgustame sind tagastama meile nende pakendid. See võimaldab meil neid uuesti kasutada või taaskasutada, vähendades sellega jäätmeid ja säilitades loodusvarasid.

Pakendeid saad tagastada tuues need meie salongi või pakiautomaati, kasutades selleks tagastuskoodi, mille saad uue paki saabumisel.

Pane sina ka oma õlg alla keskkonnasõbralikule tegevusele ning tagasta meile oma tühjad LaKreem’i pakendid. Üheskoos suudame luua suurema mõju!

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool