SEERUMID NÄONAHALE.

SEERUMID NÄONAHALE.

Mis tooted on näoseerumid ja kas või miks peaks neid kasutama?

Seerumid on rikkalikult erinevaid toimeaineid sisaldavad kosmeetikatooted. Seerum võib olla geeljas või õlide segu,aga ka tahkes vormis. Näokreemist erineb seerum just toimeainete % hulga poolest. Seerum on nagu lisatoit nahale. Võrrelda saab näiteks toidulisandiga,et sööme küll ju iga päev,aga vahel võtame lisaks ka toidulisandeid-c-vitamiini vms. Enamasti on seerumid eritooted,mida on soovitav kasutada koos oma tavapärase kreemiga. Vahel piisabki ainult seerumist ja kreemi polegi vaja, sel juhul on see juba tootja poolsestes soovitustes ka kirjas. Soovitav on seerumeid kasutada kuurina ehk üks pudel/purk=üks kuur. Meie nahk peaks üldjuhul ideaalis endaga ise toime tulema,aga “tänu” keskkonna mõjudele, ebatervislikule eluviisile ja ka vananedes ei tule tihti nahk toime nii nagu me sooviks. Siis ongi just seerumid parimad vahendid naha ergutamiseks. Pikaajalisel sama seerumi kasutamisel nahk lihtsalt harjub sellega ja toime on väiksem. Vahepeal võiks sel juhul lihtsalt teistsugust seerumit kasutada.

Mis vahe on geelseerumil ja õliseerumil? Erinevad toimeained lihtsalt on erineva iseloomuga. Näiteks hüaluroonhape on vesilahustuv,seega seda õliseerumisse ei saa panna. Geelseerumid ongi enamasti kergemad, niisutavad, värskendavad ja sisaldavad vesilahustuvaid toimeaineid. Rohkem soovitaks geelseerumeid kasutada kevadel ja suvel. Talvel ja sügisel tohib ka neid kasutada,aga pigem siis ööseks. Õliseerumid sisaldavad õlis lahustuvaid toimeaineid,näiteks bakuchiol või astaxanthin. Sobivad paremini just sügisel ja talvel. On veel olemas ka nn. tahked seerumid, mis on pigem salvi või võide moodi tooted ning sisaldavad samuti suuremat % toimeaineid kui tavakreemid. Sobivad sellised tooted hästi kuivale nahale ning neile,kes vajavad kaitset ilmastikutingimustele, sest enamasti sisaldavad sellised seerumid ka mõnda vaha, mis tekitab nahale lisakaitsekihi.

Kuidas seerumeid kasutada? Seerumit on soovitav kasutada hommikul ja/või õhtul puhtale näonahale esmase tootena. Masseeri seerum käte või rullikuga naha sisse ning seejärel lisa oma tavapärane kreem. Seerumit võib kasutada üle kogu näo,kaelale ja dekolteele, aga võib panna ka ainult üksikutele, rohkem tähelepanu vajavatele piirkondadele, näiteks silmaümbrus. Õliseerumid imenduvad kiiremini kui nahk on niiske või piserdada veel nahale juurde näiteks hüdrolaati ehk taimevett.

LaKreem tootevalikus on hetkel olemas õlipõhine Must Pässik taastav seerum ja geeljas veepõhine Must Sõstar c-vitamiini seerum astaxanthiniga. Must Pässik seerumi põhitoimeained on chagaõli, CBD õli ja bisabolool. Seerum rahustab ja taastab näonahka, sobib nn stressis naha korral- kui nahk on liiga kuiv või liiga rasvane, kui on erinevad lööbed või nahaärritused,kui on väsinud näonahk. Must Sõstar seerum on tugev c vitamiini kokteil! Tootes on mustsõstra ekstrakt, mustsõstra hüdrolaat ja mustsõstraõli, c-vitamiin ja astaxanthin ( c vitamiini laadse toimega vetikas, mille toime on tuhandestes kordades suurem kui c-vitamiinil). Seerum ergutab ja värskendab näonahka, samuti ühtlustab nahajumet.

Uus toode- Must Sôstar Tahke vitamiiniseerum bakuchioli ja astaxanthiniga. Sobib kasutada ka toitva kreemi asemel.

Millal võiks hakata seerumeid kasutama? Kui tunned,et tavapärastest kreemidest jääb väheks või on tekkinud probleeme näonahale,siis võiks mõelda seerumi kasutamisele. Rohkem saad nõu küsida kindlasti oma kosmeetikult!

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool