HUULEPALSAMID.

HUULEPALSAMID.

Hügieeniline huulepulk ehk huulepalsam on rohkem või vähem tuttav küll kõigile. See lihtne kosmeetikatoode on tihti esimene ja üsna sage toode juba varases eas ja nii meestele kui naistele. Kas see igapäevane toode toob ikka alati kasu või vahel hoopis kahju? Mõtlema peaks hakkama kui on tekkinud nn. sõltuvus hügieenilisest huulepulgast/palsamist, et nagu ei saagi enam ilma selleta… Kui selline sümptom on tekkinud, vaata üle oma huulepalsami koostis!

Põhiline ebasoovitav koostisosa on mineraalõli, mis on nafta tootmise jääkprodukt ja tema erinevad nimetused on veel: vaseliin, parafiin, petrolatum, parafinum liquidum, liquid paraffin, paraffin oil, mineral oil, prolatum oil…See koostisosa tekitab huultele ( ka nahale) nagu kilekihi, algul tundub mõnus ja niisutav,aga see kiht hakkab tõmbama huultest välja oma niiskust ja tegelikult muutuvad huuled järjest kuivemaks. Tunned,et jälle on vaja toodet lisada ja tekibki sõltuvus, mida rohkem kasutad,seda rohkem ongi vaja kasutada. Ebasoovitavad koostisosad on veel alkohol, kamper, fenool, salitsüülhape,mentool.
Soovitame valida huuletooted,mille koostises eelpool loetletud koostisosi ei oleks. Praegu on müügil piisavalt palju puhast looduslikku kosmeetikat,mille valikust leiab häid tooteid,mis päriselt huulte õrna nahka hooldavad ja kaitsevad.


Soovitame esmalt muidugi meie enda LaKreem huulepalsamit! Koostises- sheavōi, kakaovõi, kookosrasv, jojobaõli, murumuruvõi, mesilasvaha ja e-vitamiin. Me ei ole lisanud koostisesse ka ühtegi eeterlikku õli,mida tihti pannakse lõhna ja maitse tekitamiseks…eriti tundlikule kliendile tekitavad kuivatavat ja muid ebameeldivad sümptomeid huultele ka eeterlikud õlid ja aroomiõlid.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool