Pood

Kase hüdrolaat

16.00

Kaselehtedest valmistatud hüdrolaat ehk kasevesi.
Sobib näonaha värskendamiseks, ergutamiseks ja puhastamiseks.
50ml miron klaaspudelis,spraykorgiga.

Toote kirjeldus

Kase hüdrolaat on valmistatud kuumdestillatsiooni meetodil värsketest kaselehtedest.
Sobib näonaha värskendamiseks, ergutamiseks ja puhastamiseks.

Kaselehed sisaldavad antioksüdante, flavanoide, C, B2, B3 vitamiine, taniini, fenoole, kaaliumit, kaltsiumit, mangaani, tsinki, magneesiumi, fosvorit, seleeni.
Aitab nahka ergutada ja pidurdab vananemist. Omab tugevat puhastavat toimet, aitab jääke väljutada ning aktiveerib ainevahetust.

Kasutamine:

Piserda nahale soovitud kogus hüdrolaati. Võib kasutada naha värskendamiseks mitu korda päevas, vastavalt vajadusele. Naha puhastamiseks pihusta hüdrolaati vatipadjale ning puhasta sellega soovitud naha piirkonnad.

LaKreem Kase hüdrolaat ei sisalda ühtegi lisaainet (säilitajad, lõhna- ja värvained jm). Koosneb 100% puhtast Kase hüdrolaadist. PH 4,8.

 

Ingredients: 100% Betula Alba Leaf Water.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool