Pood

Must Sõstar. Näoseerum c-vitamiini ja astaxanthiniga

40.00

Võimas c-vitamiinirikas näonahka ergutav ja värskendav seerum. Seerum täiendab igapäevast tavanäohooldust.Soovitav kasutada kuurina 1-2 korda aastas. 1 kuur=30 ml pudel.

Toote kirjeldus

30 ml. Miron klaaspudel,pumpkorgiga.

Nàonahka ergutav ja värskendav seerum sisaldab mustsôstra ekstrakti, mustsõstra hüdrolaati,mustsõstraõli,c-vitamiini ja Astaxanthin’i. Hüaluroonhape ja punavetikas niisutavad tôhusalt näonahka.
Sobib vàsinud, jumetule näonahale. Sobib kui on päikesekahjustustega, pigmendihäiretega ja aknearmidega näonahk.
Kasutamine-kanna puhtale näonahale väike kogus (1-2 pumpamist) seerumit ja masseeri,kuni seerum on imendunud, seejärel kanna nahale oma tavapärane kreem. Võib kasutada hommikul ja/või ōhtul. Naha värskendamiseks soovitame kasutada kuurina, 1-2 korda aastas. Probleemse naha korral (kui soov nahatooni ühtlustada) võib kasutada tihedamalt.
Koostises: Vesi,mustsõstra hüdrolaat, mustsôstra-glütseriini ekstrakt, mustsõstraõli, c-vitamiin, punavetikas, astaxanthin, rosmariini ekstrakt, hüaluroonhape. YlangYlang,Sidrunilehe ja Kiviroosiku eeterlikud õlid.

Ingredients:Aqua,Ribes Nigrum Hydrolate,Glycerin,Ribes Nigrum oil, Polysorbate-20, Benzyl alcohol,Sodium Ascorbyl Phosphate,Sodium Hyaluronate,Furcellaran, Blackcurrant powder,Arginine,Helianthus Annuus seed oil,Rosmarinus officinalis leaf extract, Haematococcus pulvialis extract&Safflower oil (Astaxanthin),Sodium phytate/Aqua/Alcohol(Chelating agent),Cananga Odorata flower oil ,Petitgrain Citronnier Oil, Cistus Ladaniferus, Dehydroacetic Acid. *limonene* linalool *citral *geraniol*eugenol*farnesol*isoeugenol*cinnamyl alcohol* benzyl salizylate* benzyl benzoate
*looduslikus eeterlikus ôlis allergeenid.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool