Pood

Must Münt. Trio

40.00

Kodune näohooldus komplekt- puhastusvaht,toonik ja niisutav näokreem. Kerge, piparmündilõhnaline sari on sobiv eelkõige nooremale näonahale, aga sobib ka probleemsele ja rasusemale näonahale.

Toote kirjeldus

3 osaline komplekt näonaha koduseks hooldamiseks.
150 ml puhastusvaht, 100 ml näotoonik ,50 ml niisutav näokreem.

Sobib eelkõige nooremale ja/või probleemsele näonahale. Kerge koostisega tooted aitavad nahka puhastada, mikrobioomi ning ph- d tasakaalus hoida ning niisutada, kaitsta näonahka.

Kasutamine/ kodune näohooldus: Hommikul pese näonahk leige veega, seejärel puhasta Must Münt Näotoonikuga (piserda vatipadjale ja sellega puhasta nägu). Ära loputa toonikut maha. Kanna näonahale sobiv kogus Must Münt Niisutavat näokreemi. Ôhtul pese näonahk esmalt Must Münt Puhastusvahuga, loputa maha! Seejärel puhasta näonahk üle Must Münt toonikuga. (toonikut ära loputa maha) Vajadusel ( kui tunne,et nahk kuiv) kanna näole Must Münt Niisutav näokreem,aga kui nahk tundub normaalne, ei pea kreemi panema,võid lasta öösel nahal “vabalt hingata”.

Vaht- Ingredients: Aqua,Sodium cocoamphoacetate,Glycerin,Lauryl glucoside.Sodium cocoyl glutamate,Sodium lauryl glucose carboxylate.Lactobacillus ferment, Dehydroacetic acid,Benzyl alcohol,Citric acid,Lavandula angustifolia oil.Mentha piperita leaf oil.
*citral,*linalool,*limonene

Toonik- Ingredients: Aqua,Glycerin,Aloe barbadensis gel, Lactobacillus ferment, Dehydroacetic acid,Benzyl alcohol,Allantoin,Citric acid,Xanthan gum,Arginine,Lavandula angustifolia oil. Mentha piperita leaf oil. *citral,* linalool,*limonene

Kreem-Ingredients: Aqua,Brassica campestris seed oil.Cannabis sativa seed oil. Nigella sativa seed oil.Cucurbita pepo seed oil. Aloe barbadensis gel. Sodium stearoyl lactylate. Glyceryl stearate.Cetyl alcohol,Lactobacillus ferment,Dehydroacetic acid.Benzyl alcohol,Tocopherol,Helianthus annuus seed oil.Lavandula angustifolia oil. Mentha piperita leaf oil.*citral* linalool,*limonene

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool