Pood

Must Pässik trio

90.00

Komplektis- Must Pässik Taastav näokreem 50 ml,Must Pässik taasatav näoseerum 30 ml, Kase hüdrolaat. 50 ml.

Toote kirjeldus

Must Pässik näohoolduse komplekt. Vastavalt naha vajadustele saab kasutada úkshaaval või kombineerides.
Näokreemi saab muuta kergemaks kombineerituna kase hüdrolaadiga või rammusamaks seerumiga.
Tunneta oma näonaha vajadusi iga päev ja vali kas ainult kreem või ainult seerum, kreem koos seerumiga või kreem koos hüdrolaadiga.Hüdrolaat sobib ka naha puhastamiseks ja värskendamiseks.

Must Pässik taastav näokreem-
Ingredients: Aqua, Betula Alba Leaf Water, Inonotus Obliquus Oil, Olea Europea, Vitis Vinifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Hippophae Rhamnoides Oil, Sodium Stearoyl Lactylate, Hemp Seed Oil, Glyceryl stearate, Cetyl Alcohol, Glycerin Vegetable, Lactobacillus Ferment, Inolixir, Tocopherol,Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Lavendula Angustifolia, Boswella serrata, Pettitgrain Citronnier oil, linalool*, limonene*, geraniol*.

Must Pässik taasatav seerum-
Ingredients: Inonotus Obliquus oil, Olea Europea, Wheat germ oil, Hemp Seed oil, Argania spinosa oil, CBD oil, Tocopherol, Bisabolol,Boswella serrata, Pettitgrain Citronnier oil, Lavendula angustifolia, linalool*, limonene*, geraniol*

Kase hüdrolaat-100% kasevesi
Ingredients: 100% Betula Alba Leaf Water.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool