Pood

Must Muri. Käpavaha.

10.00

Salv lemmiklooma naha kaitseks ja hoolduseks. Sobib eelkõige käppadele, nina peale, kriimustused, putukahammustused.
* toode sobib oma eriti õrna koostise tõttu ka inimestele nn. katkise koha salviks. ( kriimustused, putukahammustused, ketendavad huuled)

Toote kirjeldus

30 ml, must metallpurk.
Sobib lemmikloomade käppade kaitseks ja pehmendamiseks. Sobib ka kuivale ninale ( nina peale), kriimustuste, putukahammustuse korral.
Kasutamine: võta oma näpuga väike kogus vaha ja määri soovitud piirkonnale. Ohutu loomale kui ta kipub salvi limpsima. Kõik söödavad koostisosad! Kerge kookosrasva lōhn.
Koostises: kookosrasv, oliivõli, mesilasvaha ja e- vitamiin.

Ingredients: Cocos nucifeta oil, Olea europaea fruit oil, Cera alba, Tocopherol.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool